Zielona kawa na odchudzanie

Kontrola wagi i szybka reakcja, kiedy przybędzie parę kilogramów to ważna sprawa. Jeśli przegapimy ten moment i zaniedbamy swoją wagę, to potem jest już tylko trudniej. Pojawia się nadwaga, problemy ruchowe i zdrowotne, a złe samopoczucie odbiera motywację.

Dlatego reaguj od razu i zmień swój styl życia. Wprowadź niskokaloryczną dietę, zacznij się ruszać, a do kompletu zażywaj suplement, który odchudza i dostarcza paliwo do organizmu jednocześnie. Takich produktów jest sporo na rynku, mają różne składy i sposób działania. Jedna z popularniejszych grup specyfików, to produkty na bazie zielonej kawy. Na ich tle szczególnie wyróżnia się Green Coffee 5k (greencoffee5k.pl)

Zielona kawa w tabletce

Ktoś powie, że można kupić po prostu zieloną kawę. Można, ale przygotowanie napoju wymaga czasu. Ziarna trzeba wstępnie zmiażdżyć ręcznie, dopiero potem można mielić w młynku, bo inaczej go zapchamy. Potem trzeba kilka razy dziennie przygotowywać i pić napój. Mało kto ma na to czas, a do tego nie ma gwarancji, że dostarczymy organizmowi właśnie taką dawkę, która pozwala schudnąć. I na koniec kwestia smaku. Zielona kawa ma ziołowo-goryczkowy smak i dla wielu osób nie nadaje się do wypicia. Widać więc, że prostsza i skuteczniejsza metoda to tabletka z zieloną kawą.

Prosta i skuteczna formuła na odchudzanie

coffeeMożna powiedzieć, że siła tego specyfiku tkwi w jego prostocie. Na rynku suplementów spotkacie wiele produktów, które mają bardzo skomplikowane składy. Producenci deklarują ich całkowitą naturalność, jednak czy to tak naprawdę daje 100% gwarancji? Tu mamy jeden składnik, to po prostu zielona kawa. Ale uwaga, nie taka zwykła. W tym konkretnym preparacie mamy ekstrakt najwyższej jakości i o odpowiednim stężeniu. To daje gwarancję, że dostarczamy organizmowi dokładnie taką dawkę substancji aktywnych, jakiej potrzebuje do odchudzania. Takie maksymalne wykorzystanie mocy zielonej kawy.

Dlaczego właśnie zielona kawa?

coffeeZielona kawa to ziarna, które nie zostały poddane procesowi palenia. To sprawia, że o ile nie mają nic ze słynnego aromatu i smaku, to jednak zachowują całą masę dobroczynnych właściwości, które w procesie palenia znikają. To cała masa kwasu chlorogenowego, który działa bakteriobójczo i antyoksydacyjnie. Ma również niebagatelny wpływ na obniżanie poziomu glukozy, a tym samym blokuje magazynowanie jej nadmiaru i przetwarzanie w kolejne komórki tkanki tłuszczowej.

Odchudzanie z Green Coffee 5k

greencoffee5kSkoro już wiemy jak działa zielona kawa i mamy pewność, że właśnie ten preparat zawiera ekstrakt z tych ziaren o najwyższej jakości, zobaczmy jakie mechanizmy odchudzania pomoże nam pobudzać:

Przyspieszenie metabolizmu. Leniwy metabolizm jest częstą przyczyną tycia, dlatego tak ważne jest pobudzenie go do szybszego działania. Zielona kawa skutecznie przyspiesza procesy trawienne, spalanie tłuszczu i zamianę tego balastu w energię.

Zmniejszenie apetytu. Dzięki tym tabletkom mamy większe uczucie sytości, a więc jemy mniej i rzadziej. Nie ma też kompulsywnych napadów głodu, kiedy to wchłania się więcej kalorii niż organizm potrafi przetworzyć.

Redukcja tkanki tłuszczowej. Zielona kawa aktywnie zajmuje się jej spaleniem, nawet z miejsc najtrudniejszych, tj. z brzucha i ud.

Dostępność i ceny Green Coffe 5k

Suplement należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej tabletce przed posiłkiem, a najlepsze wyniki osiąga się po 90-dniowej kuracji. Koszt jednego opakowania to 160 zł, ale kupując bezpośrednio ze strony producenta zapas na całą kurację, można zyskać o wiele niższą cenę.

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

Katarzyna Skotnicka

Autor: mgr. Katarzyna Skotnicka - utalentowany psychodietetyk i psychoterapeuta naszego blogu

You May Also Like