Vimax: Złe dawkowanie, nieistotne składniki

Dodatkowo, Vimax obiecuje pomóc w przedwczesnym wytrysku, dzięki czemu mężczyzna może dłużej wytrzymać w łóżku. Sprzedawany za ok. 250 zł. za miesiąc zaopatrzenia, te pigułki również twierdzą, że są wykonane z najwyższej jakości składników bez efektów ubocznych.

Vimax to kolejny męski dodatek wzmacniający, który jest stratą czasu i pieniędzy. Zawiera mieszankę niedojrzałych składników, z których większość nie ma znaczenia dla polepszenia męskiego zdrowia. Za około 250 zł. miesięcznie dodatek ten nie jest wart wydatków. Jeśli chcesz poprawić męską siłę i wydajność, sprawdź sekcję poświęconą zdrowiu seksualnemu.

Vimax Składniki oraz Działanie

Vimax przejmuje mieszankę składników o słabej dawce; niektóre z nich nie mają nic wspólnego z ulepszeniem męskiego zdrowia.

Witamina E – Witamina E złożona z ośmiu różnych związków, witamina E pomaga w utrzymaniu antyoksydacji w organizmie. Większość korzyści z tej witaminy działa poprzez unikanie niedoboru, chociaż istnieją również przypadki, w których suplementacja może oferować dodatkowe korzyści. Jednak wysokie dawki mają niepewne bezpieczeństwo.

Liść Gingko Biloba (100 mg) – Ekstrakt pochodzący z drzewa Gingko, gingko biloba jest szeroko stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej. Ponieważ jest to powszechnie stosowane w celu poprawy funkcji poznawczych, standardowa dawka w tym przypadku wynosi 120 mg – 240 mg.

Bezwodna inozyna (50 mg) – prekursor adenozyny (ważna cząsteczka energetyczna), inozyna jest nukleozydem, który odgrywa wiele wspierających ról w organizmie. Jeśli chodzi o dawkowanie, ten chemikalia obecnie brakuje wystarczającej ilości badań naukowych, aby określić optymalny standard.

Żeń-szeń (25mg) – Najczęściej określany jako „prawdziwy żeń-szeń”, Panax lub żeń-szeń koreański jest ziołem powszechnie stosowanym w Tradycyjnej Medycynie Azjatyckiej. Zainspirowany do wzmocnienia męskiej wydajności i podniesienia poziomu testosteronu, ten żeń-szeń jest najbardziej poszukiwanym w swoim rodzaju. Jednak dawka stosowana w badaniu jest stosunkowo wysoka w dawce 3 g / dobę, podzielona na trzy dawki 1000 mg, 2975mg WIĘCEJ niż w formule Vimax.

Kajenna papryka (20 mg) – pieprz Cayenne to rodzaj chili, który został sprawdzony pod kątem różnych korzyści zdrowotnych. Poza tym standardowa optymalna dawka tego pieprzu pozostaje niezagrożona z powodu braku badań klinicznych.

Wyciąg z nasion Cuscutae (17 mg) – Ekstrakt pochodzący z rośliny cuscuta, ekstrakt z nasion cuscuta jest tradycyjnie stosowany w Chinach w leczeniu dolegliwości nerek. O ile jego skuteczność w tej kwestii została zbadana w badaniach naukowych przeprowadzonych na szczurach, nie przeprowadzono żadnych badań klinicznych z udziałem ludzi, aby sprawdzić jej skuteczność u mężczyzn.

Tribulus terrestris (10mg) – zioło tradycyjnie stosowane w medycynie ajurwedyjskiej, tribulus terrestris jest popularnym wzmacniaczem libido. Poza tym jest reklamowany wzmacniacz testosteronu, ale wydaje się być nieskuteczny w tym celu. Standardowa dawka tego zioła jest ustalona pomiędzy 200 mg – 450 mg dziennie w celu zwiększenia popędu seksualnego.

Ekstrakt z liści Epimedium (8 mg) – Powszechnie znany jako chwast ziołowy, ekstrakt z liści epimedium jest popularny jako afrodyzjak. Standardowa dawka zioła zależy od masy ciała osoby; biorąc pod uwagę, że ekstrakt jest 40%, osoba o wadze 70kg może przyjąć standard 900mg dla celów zwiększenia libido.

Ekstrakt ze słomy owsa (4 mg) – Pochodzi z Avena sativa, słoma owsiana zawiera białko, alkaloidy, flawonoidy, związki steroidowe i wiele witamin. Jest także źródłem minerałów takich jak wapń i żelazo. Ekstrakt ze słomy owsa jest również sprzedawany ze względu na jego wpływ na poprawę zdrowia seksualnego; jednak obecnie nie przeprowadzono badań na ludziach w celu poparcia tego twierdzenia.

Vimax – Opinie oraz Wnioski

Po bliższym przyjrzeniu się formule Vimax łatwo powiedzieć, że ten suplement jest prawdopodobnie nieskuteczny. Dodajmy do tego fakt, że niektóre składniki nie mają nic wspólnego z polepszeniem męskiej sprawności, ani też nie wpływają w żaden sposób na zdrowie mężczyzn. Za 250 zł. to kolejna strata pieniędzy. Nie daj się ponieść ich planowi marketingowemu.

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *