Trądzik ? Teraz o wiele łatwiej się go pozbyć!

Wiadomo, że trądzik to nie choroba a zwykła przypadłość. Owszem, nie zagraża ogólnie zdrowiu, ale okropnie szpeci a często nawet boli. Staramy się więc pozbyć problemu jak najszybciej. Na początek stosujemy babcine sposoby domowe, jak wcierki i maseczki. Ponieważ nie ma efektów, szukamy porad w internecie, kupujemy toniki, żele i kremy. Czas mija, a twarz nadal wygląda źle.

Problem w tym, że zwalczanie trądziku nie powinno odbywać się tylko na skórze. Tu konieczne jest działanie od wewnątrz, bo skórne ogniska zapalne to tylko efekt, a problem tkwi głębiej, wewnątrz organizmu. Trzeba więc działać kompleksowo i taki sposób zwalczania gwarantują tabletki na trądzik Nonacne – www.nonacne.pl

Tabletki na trądzik. Działanie i efekty kuracji

NonacneMa działanie kompleksowe, zarówno na skórę i wypryski, jak i na procesy zachodzące wewnątrz organizmu i odpowiadające za tworzenie się krost. To głównie działanie antybakteryjne, przeciwzapalne i regulujące gospodarkę hormonalną. Właśnie te czynniki są winowajcami powstawania trądziku, tworzenia się bakteryjnych ognisk zapalnych i zakłóceń w ilości hormonów związanych np. z okresem dojrzewania czy menstruacją.

Problem z trądzikiem nie dotyczy jedynie nastolatków. Jest całkiem duża grupa osób, które nie miały krost w okresie dojrzewania, a w wieku 25-30 nagle borykają się z trądzikiem. Często też trądzik męczy nasze twarze od okresu szkolnego do czterdziestki i dalej. Dlatego też po Nonacne sięgają osoby w różnym wieku, co widać w opiniach zamieszczanych w internecie. Wynika z nich, że na każdą formę trądziku kapsułki działają jednakowo skutecznie.

Po kilku tygodniach stosowania krost na twarzy jest coraz mniej, a po 90 dniach kuracji twarz jest wolna od brzydkich ognisk zapalnych. Mało tego, Nonacne sprawia, że po wypraskach nie pozostają na skórze przebarwienia ani szpecące blizny. To szczególnie ważne dla posiadaczy późnej odmiany trądziku, ponieważ z wiekiem skóra traci właściwości regeneracyjne i potrzebuje wsparcia farmakologicznego w tym zakresie.

Skład Nonacne – tu tkwi sukces!

Skuteczność preparatu i pozytywne opinie użytkowników zapewnia pieczołowicie opracowany skład kapsułek. Nagromadzenie substancji aktywnych zwalczających trądzik wyróżnia Nonacne na tle innych specyfików tego rodzaju.

Składniki i ich właściwości:

Wyciąg z pestek winogron. Ma działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne i antyhistaminowe. Wpływa dobroczynnie na regenerację naczyń krwionośnych i na nawilżanie skóry, dzięki temu zwiększa jej zdolności regeneracyjne, łagodzi ogniska zapalne i ich skutki.

Sasparilla. To wyciąg z korzenia różnych odmian kolcorośli, znany od wieków w Ameryce Środkowej i Południowej. Ma silne działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, stąd jego obecność w Nonacne.koniczyna-czerwona

Czerwona koniczyna. Mniej egzotyczny, ale równie skuteczny składnik kapsułek, który znany jest ze zbawiennego wpływu na leczenie przewlekłych chorób skórnych, np. egzemy, łuszczycy czy właśnie trądziku. Zawiera genisteinę, która działa przeciwutleniająco i oczyszczająco.

Pokrzywa zwyczajna. Wyciąg z tej niepozornej rośliny ma duży wpływ na naszą gospodarkę hormonalną, a dodatkowo działa przeciwłojotokowo i przeciwzapalnie. Regeneruje i wzmacnia skórę.

Likopen. Pozwala zachować na dłużej młodość skóry i daje ochronę przed nowotworami.

Witaminy i minerały. W Nonacne to głównie witamina C, A i E oraz B5 i B6, czyli czołówka czynników dbających m.in. o zdrowie i kondycję skóry. Niebagatelny wpływ na ten aspekt ma również cynk, którego nie mogło zabraknąć w kapsułkach. Niedobór tego pierwiastka przyczynia się do powstawania trądziku.

Tabletki na trądzik. Dawkowanie i cena

Stosowanie jest łatwe i wygodne, nie wymaga siedzenia w domu i oczekiwania, aż wchłonie się maseczka. Tu po prostu łykamy jedną kapsułkę dwa razy dziennie i po sprawie.

Jedno opakowanie kapsułek, które wystarcza na 30 dni kosztuje 150 zł. Jeśli kupujemy zapas na cały okres kuracji, zyskujemy zdecydowanie niższą cenę jednostkową. Taka promocja jest jednak dostępna jedynie na stronie producenta.

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

Aniela Bielinska

Autor: mgr. Aniela Bielinska - jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu problemów hormonalnych, w tym trądziku.

You May Also Like