Thermo Speed Extreme – 6 rzeczy, które musisz wiedzieć!

Przeanalizowaliśmy niezliczone recenzje konsumentów i referencje dotyczące Thermo Speed. Następnie skondensowaliśmy i podsumowaliśmy to, aby uzyskać potrzebne informacje.

Co musisz wiedzieć o Thermo Speed Extreme ?

Po pierwsze, Thermo Speed Extreme to spalacz tłuszczu zawierający ekstrakt z zielonej herbaty, gorzkiej pomarańczy, guarany, kofeiny, bioperyny i l-tyrozyny. Sugerowane zastosowanie to dwie kapsułki dziennie; przed porannym posiłkiem oraz przed ostatnim posiłkiem w ciągu dnia, przy czym skutkiem jest zwiększenie poziomu energii, zwiększenie metabolizmu i ewentualnie zmniejszenie masy ciała. Jedną z korzyści jest mały rozmiar pigułek.

Thermo Speed Extreme został wprowadzony pod koniec lat 90 ubiegłego wieku, zawiera naturalne składniki. Oficjalna strona internetowa i zaufani sprzedawcy detaliczni sprzedają suplement za mniej niż 30 USD za dwumiesięczną dostawę. Podoba nam się, że znaleźliśmy kilka pozytywnych komentarzy klientów i długowieczność firmy, ale czytaj dalej.

Thermo Speed Extreme – Efekty Uboczne

Pierwszym problemem była intensywność efektów ubocznych Thermo Speed Extreme. „Profil składników w suplemencie jest wypełniony termogeniką” – powiedział nasz edytor badań. „Ale kiedy je połączysz, jest szansa, że może to prowadzić do negatywnych skutków ubocznych.”

„Doświadczyłem kilku niewygodnych uczuć drżenia i nerwowości, a nawet bólów głowy” – zauważył dieter.

Po intensywnych badaniach odkryliśmy, że nie wszystkie składniki powodują negatywne skutki uboczne. Centrum Medyczne Uniwersytetu Creighton donosiło: „Zwykle sam ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (p-synefryna) lub w połączeniu z innymi składnikami ziołowymi nie powodował znaczących zdarzeń niepożądanych.”

African Mango – jeden z najlepszych produktów na odchudzanie, jakie widzieliśmy w ciągu ostatniego roku.

Thermo Speed Extreme Opinie – Nieefektywne Składniki

Klienci w sieci mówili o nieefektywności składników Thermo Speed ​​Extreme.

 • „Wpływ kofeiny na apetyt i termogenezę jest raczej słaby, a suplement z 200 mg kofeiny nie spowodował spadku masy ciała”.
 • „Minęło 12 dni, odkąd zacząłem i żadnego wyniku. Na razie jestem rozczarowany. Spodziewałem się ciągłych rezultatów „- powiedział klient.
 • Inne raporty pomalowały inny obraz, ponieważ dotyczyły profilu składnika. Na podstawie badań przeprowadzonych przez American Society for Clinical Nutrition, „zielona herbata ma właściwości termogeniczne i sprzyja utlenianiu tłuszczu”.
 • „Kofeina może stymulować termogenezę” – twierdzi Klinika Mayo.
 • Inny klient skomentował: „Biorę Thermo Speed ​​Extreme przed treningiem i to jest stymulujące”.

Jeśli klienci odczuwają niepożądane reakcje Thermo Speed ​​Extreme, czy jest to warte Twoich pieniędzy?

Na oficjalnej stronie internetowej nie ma żadnych linków do badań. Jest to nieco niepokojące, ponieważ suplement zawiera sprawdzone składniki, takie jak kofeina, zielona herbata i Bioperine.

Thermo Speed Extreme – Wnioski

Podoba nam się, jak długo firma prowadzi działalność i że znaleźliśmy korzystne komentarze klientów, ale sceptycznie podchodzimy do tego, ponieważ nie ma badań naukowych potwierdzających roszczenia związane z utratą wagi. Mamy również obawy, ponieważ klienci mówili o negatywnych skutkach ubocznych i nieskutecznych składnikach.

Jeśli chcesz stracić te dodatkowe kilogramy i podnieść poziom energii, sugerujemy, aby wybrać suplement z klinicznie przetestowanymi składnikami i zapomnieć o negatywnych skutkach ubocznych.

Jeden z takich sulementów to African Mango.

African Mango tabletkiAfrican Mango to suplement odchudzający wykonany z nasion Irvingia Gabonensis. Udowodniono, że nasiona te zawierają naturalne związki, które pomagają organizmowi zredukować tłuszcz iw konsekwencji pomóc stracić wagę.

African Mango:

 • Skutecznie i bezpiecznie redukuje tkankę tłuszczową
 • Zawiera wyłącznie naturalne składniki
 • Skuteczność potwierdzają badania naukowe
 • Reguluje ciśnienie krwi
 • Wzmacnia układ odpornościowy
 • Nie zgłoszono żadnych skutków ubocznych

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

Katarzyna Skotnicka

Autor: mgr. Katarzyna Skotnicka - utalentowany psychodietetyk i psychoterapeuta naszego blogu

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *