Thermo Speed Extreme – 6 rzeczy, które musisz wiedzieć!

Przeanalizowaliśmy niezliczone recenzje konsumentów i referencje dotyczące Thermo Speed. Następnie skondensowaliśmy i podsumowaliśmy to, aby uzyskać potrzebne informacje.

Co musisz wiedzieć o Thermo Speed Extreme ?

Po pierwsze, Thermo Speed Extreme to spalacz tłuszczu zawierający ekstrakt z zielonej herbaty, gorzkiej pomarańczy, guarany, kofeiny, bioperyny i l-tyrozyny. Sugerowane zastosowanie to dwie kapsułki dziennie; przed porannym posiłkiem oraz przed ostatnim posiłkiem w ciągu dnia, przy czym skutkiem jest zwiększenie poziomu energii, zwiększenie metabolizmu i ewentualnie zmniejszenie masy ciała. Jedną z korzyści jest mały rozmiar pigułek.

Thermo Speed Extreme został wprowadzony pod koniec lat 90 ubiegłego wieku, zawiera naturalne składniki. Oficjalna strona internetowa i zaufani sprzedawcy detaliczni sprzedają suplement za mniej niż 30 USD za dwumiesięczną dostawę. Podoba nam się, że znaleźliśmy kilka pozytywnych komentarzy klientów i długowieczność firmy, ale czytaj dalej.

Thermo Speed Extreme – Efekty Uboczne

Pierwszym problemem była intensywność efektów ubocznych Thermo Speed Extreme. „Profil składników w suplemencie jest wypełniony termogeniką” – powiedział nasz edytor badań. „Ale kiedy je połączysz, jest szansa, że może to prowadzić do negatywnych skutków ubocznych.”

„Doświadczyłem kilku niewygodnych uczuć drżenia i nerwowości, a nawet bólów głowy” – zauważył dieter.

Po intensywnych badaniach odkryliśmy, że nie wszystkie składniki powodują negatywne skutki uboczne. Centrum Medyczne Uniwersytetu Creighton donosiło: „Zwykle sam ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (p-synefryna) lub w połączeniu z innymi składnikami ziołowymi nie powodował znaczących zdarzeń niepożądanych.”

African Mango – jeden z najlepszych produktów na odchudzanie, jakie widzieliśmy w ciągu ostatniego roku.

Thermo Speed Extreme Opinie – Nieefektywne Składniki

Klienci w sieci mówili o nieefektywności składników Thermo Speed ​​Extreme.

 • „Wpływ kofeiny na apetyt i termogenezę jest raczej słaby, a suplement z 200 mg kofeiny nie spowodował spadku masy ciała”.
 • „Minęło 12 dni, odkąd zacząłem i żadnego wyniku. Na razie jestem rozczarowany. Spodziewałem się ciągłych rezultatów „- powiedział klient.
 • Inne raporty pomalowały inny obraz, ponieważ dotyczyły profilu składnika. Na podstawie badań przeprowadzonych przez American Society for Clinical Nutrition, „zielona herbata ma właściwości termogeniczne i sprzyja utlenianiu tłuszczu”.
 • „Kofeina może stymulować termogenezę” – twierdzi Klinika Mayo.
 • Inny klient skomentował: „Biorę Thermo Speed ​​Extreme przed treningiem i to jest stymulujące”.

Jeśli klienci odczuwają niepożądane reakcje Thermo Speed ​​Extreme, czy jest to warte Twoich pieniędzy?

Na oficjalnej stronie internetowej nie ma żadnych linków do badań. Jest to nieco niepokojące, ponieważ suplement zawiera sprawdzone składniki, takie jak kofeina, zielona herbata i Bioperine.

Thermo Speed Extreme – Wnioski

Podoba nam się, jak długo firma prowadzi działalność i że znaleźliśmy korzystne komentarze klientów, ale sceptycznie podchodzimy do tego, ponieważ nie ma badań naukowych potwierdzających roszczenia związane z utratą wagi. Mamy również obawy, ponieważ klienci mówili o negatywnych skutkach ubocznych i nieskutecznych składnikach.

Jeśli chcesz stracić te dodatkowe kilogramy i podnieść poziom energii, sugerujemy, aby wybrać suplement z klinicznie przetestowanymi składnikami i zapomnieć o negatywnych skutkach ubocznych.

Jeden z takich sulementów to African Mango.

African Mango tabletkiAfrican Mango to suplement odchudzający wykonany z nasion Irvingia Gabonensis. Udowodniono, że nasiona te zawierają naturalne związki, które pomagają organizmowi zredukować tłuszcz iw konsekwencji pomóc stracić wagę.

African Mango:

 • Skutecznie i bezpiecznie redukuje tkankę tłuszczową
 • Zawiera wyłącznie naturalne składniki
 • Skuteczność potwierdzają badania naukowe
 • Reguluje ciśnienie krwi
 • Wzmacnia układ odpornościowy
 • Nie zgłoszono żadnych skutków ubocznych

Dowiedz się więcej na temat African Mango!

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *