Skuteczne odchudzanie dzięki Silvets

Mozolne odchudzanie przynosi mizerne efekty? Przez to szybko się zniechęcasz, a zaraz potem włącza się efekt jo-jo i waga wraca do poprzedniego stanu. To już kolejna próba, a efekty wciąż takie same. Zastanawiasz się co robisz źle. Pewnie nic, zakładając, że ćwiczysz i trzymasz się diety. Przyczyna może tkwić w tym, czego nie robisz. Nie zażywasz suplementu odchudzającego, który wesprze cię w tej nierównej walce. Proponujemy więc tabletki Silvets.

SILVETS - ZAMÓW TERAZ!

Jak działa Silvets?

To, co wyróżnia Silvets, to stymulacja kilku procesów zachodzących w organizmie, które mają wpływ na redukcję masy ciała. Produkt nie ogranicza się jedynie do spalania tłuszczu czy zwiększenia trawienia, on wspomaga cały mechanizm.

Działanie Silvets:

silvets

Podkręcanie metabolizmu. To oczywiście podstawa, bo leniwy metabolizm nie pozwala schudnąć.

Redukcja tkanki tłuszczowej. Zbijamy kilogramy, ale także redukujemy procentowy udział tłuszczu w ogólnej masie ciała i zamieniamy go na mięśnie. Silvets usuwa tłuszcz nawet z trudnych miejsc, jak uda i brzuch.

Zmniejszenie apetytu. Silvets skutecznie zwalcza kompulsywne podjadanie i wchłanianie dużych porcji.

Zwiększenie wydajności treningowej. Silvets zawiera kilka substancji aktywnych, które często stosowane są w preparatach wspierających osoby realizujące ciężki plan treningowy.

Podwyższanie poziomu energii. Odpowiednio dobrany skład dostarcza organizmowi sporą dawkę paliwa, dzięki czemu dieta i treningi nie powodują osłabienia.

Skład Silvets

Bogaty, wyjątkowy skład to wielki atut tego preparatu. Warto też dodać, że Silvets jest całkowicie naturalny, a więc nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Silvets to sześć roślinnych substancji aktywnych:

Zielona herbata. Jest znana od wieków ze swoich właściwości energetycznych i prozdrowotnych. Współczesna nauka dowiodła też, że zielona herbata ma silne działanie antyoksydacyjne i odchudzające. Szacuje się, że już samo picie naparu dwa razy dziennie może zredukować lekko wagę.

Guarana. Jej właściwości są podobne do kofeiny. Podkręca termicznie nasz organizm, dzięki czemu mamy zdecydowanie więcej energii i wzrasta nasza wydajność treningowa. Guarana przyspiesza też procesy metaboliczne.

Jagody Acai. Zawierają duże ilości polifenoli, dzięki czemu działają przeciwnowotworowo i spowalniają proces starzenia się tkanek. Ale ekstrakt z tych owoców ma jeszcze inną właściwość, którą wykorzystano w tabletkach Silvets. Przyspiesza metabolizm i stymuluje spalanie tłuszczu nawet w stanie biernym, bez treningu. Blokuje też uczucie łaknienia, a przy okazji dostarcza organizmowi dużą ilość substancji odżywczych, czyli witamin i minerałów.

Pieprz czarnyL-karnityna. Kolejne źródło polifenoli i ochrona przed chorobami nowotworowymi i innymi schorzeniami. Ale l-karnityna to także spalacz tłuszczu, który sprawnie przetwarza go na mięśnie.

Pieprz czarny. Zawarta w nim piperyna sprawia, że nasza trzustka pracuje sprawniej, wydzielamy więcej soków trawiennych, lepiej trawimy, szybciej spalamy tłuszczPiperyna jest też substancją ułatwiającą wchłanianie witamin i minerałów.

Pieprz cayenne. Moc, która jest tu wykorzystywana to kapsaicyna. Zwiększa naszą termogenezę, a tym samym przyspiesza przetwarzanie wchłoniętych kalorii w energię. Podobnie jak piperyna pobudza produkcję soków trawiennych, a dodatkowo hamuje napady głodu.

Gdzie kupić? Cena, dawkowanie

Preparat należy przyjmować dwa razy dziennie po 2-4 kapsułek, najlepiej przed posiłkiem i popijając dużą ilością wody.

Cena jednego opakowania to zwykle 180 zł, przy czym znajdziemy tam 60 kapsułek. Produkt dostępny jest w licznych sklepach internetowych i na Allegro, ale warto poszukać oferty, gdzie można kupić pakiet złożony z kilku opakowań, ponieważ wtedy cena jest zdecydowanie niższa.

SILVETS - ZAMÓW TERAZ!

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

You May Also Like