Zioła na Odchudzanie. Top 5 Najbardziej Przydatnych

Jeśli chcesz schudnąć, wiesz, że jedynym sposobem na zapewnienie zdrowego postępu i trwałego sukcesu jest zmiana sposobu jedzenia i zwiększenie poziomu aktywności. Istnieją jednak zioła na odchudzanie, które mogą pomóc w tej podróży, przyspieszając spalanie tłuszczu. Te pięć ziół mogą przyspieszyć naturalną zdolność organizmu do bezpiecznego i skutecznego usuwania tkanki tłuszczowej.

(#1) Zioła na Odchudzanie – Zielona Herbata

Niewątpliwie zielona herbata jest zawsze najlepszą herbatą ziołową do odchudzania. Jest bogata w przeciwutleniacze zwane katechinami. Jedna z katechin znanych jako galusan epigallokatechiny jest czynnikiem wzmagającym metabolizm. Ponadto, chociaż zielona herbata zawiera kofeinę w mniejszych ilościach w porównaniu do kawy, kofeina pomaga stymulować spalanie tłuszczu i lepsze wyniki mięśniowe. Zielona herbata jest również doskonałym supresorem apetytu, który ograniczy łaknienie i sprawi, że będziesz jeść mniej, jeśli spożyjesz go 30 minut przed posiłkiem.

Korzyści

Zielona herbata i cynamon to potężne środki odchudzające. Zielona herbata zwiększa metabolizm i topi tłuszcz. Cynamon wspomaga utratę wagi poprzez regulację poziomu cukru we krwi, poziomu insuliny, obniżenia poziomu cholesterolu i tłumienia apetytu.

Środki ostrożności

Nie pij za dużo zielonej herbaty, ponieważ może to prowadzić do bezsenności, biegunki, wymiotów, zgagi i zawrotów głowy.

silvets suplementUwaga! Sprawdż Silvets – skuteczny suplement na odchudzanie, który zawiera zieloną herbatę!

Zalety Silvets:

  • Zwiększa tempo metabolizmu
  • Zmniejsza liczbę przypadków chorób związanych z nadwagą
  • Zwiększa poziom energii
  • Naprawia uszkodzone komórki w ciele
  • Poprawia krążenie krwi
  • 100% naturalne składniki

Oficjalna Strona – silvets.pl. Sprawdż Teraz!

(#2) Zioła na Odchudzanie – Hoodia Gordonii

Hoodia Gordonii znacznie zyskał na popularności kilka lat temu, kiedy to jej dobroczynne właściwości stały się bardziej znane ogółowi społeczeństwa. Teraz kurz osiadł trochę, ale czysty Hoodia Gordonii nadal jest skuteczną pomocą odchudzającą z poważnym wsparciem. Używany przez myśliwych w pustynnych regionach Afryki, zioło pomaga zmniejszyć łaknienie i pozwala obniżyć kalorie bez poczucia deprywacji. Ponieważ istnieje wiele produktów odchudzających, które szczycą się nazwą Hoodia Gordonii, upewnij się, że to, co dostajesz, jest prawdziwe.

(#3) Zioła na Odchudzanie – Zielona Kawa

Zielona kawa przygotowana z całych zielonych ziaren kawy lub z zielonych ziaren kawy w proszku. Zieloną fasolę wybiera się do określonego celu, tj. do zachowania biologicznej właściwości kwasu chlorogenowego. Ten kwas chlorogenowy jest związkiem bioaktywnym występującym tylko w zielonych ziarnach kawy, ale nie występuje w palonych ziarnach kawy, które są brązowe. Proces prażenia rozkłada kwas chlorogenowy.

Kwas chlorogenowy jest przyczyną odchudzania. Działa na wiele sposobów w ciele. Kwas chlorogenowy pomaga usuwać złogi tłuszczu w ciele. Pomaga również kontrolować hormon leptyny, który dodatkowo kontroluje uczucie głodu. Kwas chlorogenowy działa również jako przeciwutleniacz i hamuje wytwarzanie nowych komórek tłuszczowych. Zwiększa również aktywność genu znanego jako PPARα, który bierze udział w metabolizmie kwasów tłuszczowych. Wszystkie te mechanizmy łączą się, aby pomóc w utracie masy ciała.

Green Coffee 5K zawiera w sobie ekstrakt z zielonej kawy! Sprawdż teraz!

(#4) Zioła na Odchudzanie – Coleus Forskohlii

Coleus forskohlii, znany również jako Indian Coleus pochodzi z południowej Azji. Jego korzenie pomagają wzmocnić mięśnie serca. Korzenie są używane od wieków jako lek ajurwedyjski. Korzenie Coleusa zawierają forskohlin, który stymuluje tarczycę. Pomaga również w generowaniu ATP, dzięki czemu poczujesz się bardziej energiczny po spożyciu korzenia. Również u mężczyzn stymuluje produkcję testosteronu, który pomaga budować beztłuszczową masę mięśniową.

Korzyści

Lime and coleus forskohlii to unikalne połączenie – oba działają, aby zmniejszyć wagę. Ten napój zapewni Ci aktywność i energię przez cały dzień. Poprawi to również funkcje mięśni i mózgu. Zwiększy się również Twój metabolizm i odporność.

Środki ostrożności

Unikaj stosowania tego suplementu, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Przedawkowanie może również powodować problemy z krwawieniem i niskie ciśnienie krwi.

Na naszej stronie znajduje się bardziej szczegółowa recenzja tego produktu – tutaj.

(#5) Zioła na Odchudzanie – Cynamon

Popularna indyjska przyprawa, ma słodki i mocny smak. Cynamon pomaga przyspieszyć metabolizm. Cynamon pomaga regulować poziom cukru we krwi. Odgrywa również istotną rolę w obniżaniu poziomu cukru we krwi, cholesterolu i trójglicerydów. Dzięki swoim zaletom staje się idealną przyprawą dla osób z cukrzycą. Cynamon może również zwiększyć metabolizm glukozy, co pomaga poprawić kontrolę poziomu cukru we krwi.

Korzyści

Cynamon pomaga tłumić apetyt, obniża poziom złego cholesterolu i przyspiesza tempo przemiany materii. Ciepła woda pomaga wypłukać wszystkie toksyny i wspomóc lepszy ruch jelit, zapobiegając w ten sposób wzdęciom.

Środki ostrożności

Nie należy spożywać cynamonu Cassia w celu zmniejszenia masy ciała. Zawsze wybieraj cynamon Ceylon.

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *