Jakie tabletki na potencje ? Czy Eron Plus działa ?

Na udany seks składa się kilka ważnych elementów i wielu mniej istotnych, ale oczekiwanych przez obie strony szczegółów. Wiadomo, że kobiety potrzebują czynników o bardziej romantycznym i uczuciowym zabarwieniu, a mężczyźni mają nieco inne podejście. Ale wszyscy lubimy się czuć wtedy komfortowo i nie stresować się swoim wyglądem i dysfunkcjami.

Eron Plus

Sprawdź, jak pozbyć się problemów z erekcją!

Mężczyzna dla komfortu pobdczas zbliżenia intymnego potrzebuje m.in. pewności swoich umiejętności i możliwości technicznych. Kiedy więc pojawiają się pierwsze problemy z erekcją, pewność znika i pojawia się stres. Seks nie cieszy jak kiedyś, wciąż dręczy obawa, że penis nie stanie na wysokości zadania w najmniej odpowiednim momencie.

Jednak wtedy można sięgnąć po proste rozwiązanie, jakim są tabletki na erekcję, ale takie, które są skuteczne. Ważne też, aby nie były szkodliwe dla zdrowia, nie zagrażały sercu, krążeniu ani nerkom czy wątrobie. Nie chodzi przecież o lepszy seks kosztem zdrowia. Na szczęście w sklepach internetowych można znaleźć tabletki na erekcję o roślinnym, naturalnym składzie, np. Eron Plus.

Jak działają tabletki na potencje?

Zaletą Eron Plus jest fakt, że nie działa miejscowo jak zwykłe preparaty typu żel czy spray. On działa od wewnątrz na przyczyny problemów z erekcją. Dzięki temu sprawia, że w chwili uniesienia seksualnego mężczyzna uzyskuje dobrej jakości wzwód, który trwa odpowiednio długo. Dodatkowy zysk to zwiększenie objętości i długości członka. Dla podkręcenia erekcji i gwarancji odpowiednich efektów, producent oferuje do kompletu także specyfik Eron Plus Before, który zażywa się na krótko przed stosunkiem.

Eron Plus. Skład

Eron Plus jest suplementem w całości złożonym z naturalnych składników, nie powoduje więc żadnych skutków ubocznych.

Skład:

 • Buzdyganek naziemny. Stymuluje libido, podnosi poziom męskiej witalności, a to wszystko za sprawą zwiększania ilości testosteronu.
 • Korzeń maca. Znany stymulator męskiej witalności seksualnej.Żeń-szeń
 • L-argnina. To aminokwas kluczowy dla lepszego krążenia krwi i transportu tlenu m.in. do narządów płciowych.
 • Kozieradka pospolita. Podnosi poziom testosteronu, pobudza krążenie i zwiększa libido.
 • Żeń-szeń koreański. Roślina, która od wieków dodaje mężczyznom wigoru seksualnego i zwiększa erekcję.
 • Cynk, witamina E i B6. Ich obecność nie jest przypadkowa, ponieważ niedobór tych trzech składników powoduje zaburzenia erekcji.

Eron Plus opinie

Skuteczność tabletek została udowodniona w drodze badań naukowych na grupie mężczyzn cierpiących na problemy z erekcją, które doczekały się oficjalnych publikacji w roku 2008 i 2009, a następnie w 2011 r. Ponadto Eron Plus otrzymał już wiele opinii w internecie, z których aż 85% to same pochwały. Mężczyźni doceniają preparat za lepszą erekcję i wyraźniejsze reakcje penisa na podniecenie. Mają też częściej apetyt na seks.

Zalety Eron Plus

Pozytywne opinie są wynikiem efektów osiąganych po kuracji z użyciem tych tabletek, a także dzięki temu, ze preparat ma wiele zalet i oferuje więcej możliwości niż inne preparaty tego typu.

Zalety, które docenili internauci:

 • Dłuższa i skuteczniejsza erekcja
 • Lepsze reakcje na bodźce powodujące podniecenie seksualne
 • Brak problemów ze zbyt wczesnym wytryskiem
 • Zwalczanie przyczyn zaburzeń erekcji, a nie tylko objawów
 • Dodatkowe wsparcie ze strony Eron Plus Before
 • Zadowolenie z życia intymnego
 • Naturalny skład i brak skutków ubocznych
 • Łatwy sposób stosowania

Jak zażywać Eron Plus i Eron Plus Before?

Dawkowanie wersji podstawowej preparatu to jedna kapsułka dwa razy dziennie przed posiłkiem, najlepiej przed śniadaniem i obiadem. Natomiast Eron Plus Before należy zażyć na około pół godziny przed stosunkiem w ilości 4-6 kapsułek, popijając dużą ilością wody.

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

Albert Markowicz

Autor: mgr. Albert Markowicz - najbardziej odpowiedzialna osoba, która jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zdrowia mężczyzn.

You May Also Like