Jak powiększyć penisa w łatwy sposób

member_xxlZbyt małe rozmiary męskiego przyrodzenia to problem, który ma dwa oblicza. Jedno to faktyczna fizjologiczna dysfunkcja, a drugie to rozmiar członka, który nie nadąża za oczekiwaniami właściciela lub jego partnerki. Obydwa te przypadki mają jedną cechę wspólną, są źródłem frustracji i wstydu. Mężczyźni, którzy mają ten problem często unikają zbliżenia intymnego, nie potrafią zawierać nowych znajomości, są wycofani i zakompleksieni. Zupełnie niepotrzebnie, bo można zmienić ten stan rzeczy i wpłynąć na rozmiar penisa.

Sposobów jest kilka. Można zdecydować się na operację lub zabieg z nastrzykiwaniem kwasem hialuronowym lub wprowadzaniem własnej tkanki tłuszczowej do prącia. Można też stosować specjalne ćwiczenia lub ekspandery, które naciągną nieco przyrodzenie. Jednak te sposoby są albo pracochłonne, albo niewygodne, albo szalenie kosztowne. Dlatego najrozsądniejszym sposobem jest kuracja za pomocą tabletek na powiększenie penisa, np. Member XXL (memberxxl.pl), który jest rynkowymi liderem w tym zakresie.

Co zyskujemy z tabletek na powiększenie penisa?

Producent deklaruje spektakularne wyniki w postaci dużo większej objętości członka oraz zysku na długości w postaci 5-9 cm. I choć doniesienia widoczne w opiniach internautów są nieco skromniejsze, to jednak widać, że można zyskać 4 lub 5 upragnionych centymetrów. Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobry wynik. Ponadto z opinii wynika, że mężczyźni odnotowują wyraźnie większy apetyt na seks, wyższy poziom wigoru seksualnego oraz, co jest niezwykle istotne, o wiele lepszą jakość erekcji. Znika także złe samopoczucie i frustracja spowodowana wcześniejszym niedostatkiem technicznym, a zadowolona mina partnerki jest wręcz bezcenna.

Skład Member XXL

Za działaniem tak chwalonym przez internautów stoi skład dobrany z dużą starannością. Znalazły się tam substancje, member xxlktóre słyną z dobroczynnego wpływu na ludzki organizm, skutkującego powiększeniem rozmiarów penisa.

W składzie znajdziemy:

  • Żeń-szeń. Znany od wieków środek roślinny, który ma niebagatelny wpływ na wzmożone krążenie krwi, a tym samym na jej przepływ do ciał jamistych i zdecydowanie lepszy transport tlenku azotu. To pozwala na uzyskanie większej objętości, długości oraz lepszego wzwodu.
  • Wyciąg z pieprzu. Podobnie jak żeń-szeń ułatwia ukrwienie penisa, ale dodatkowo zawarta w nim piperyna stymuluje przyrost tkanki mięśniowej i napięcie skóry podtrzymującej członka.
  • Wyciąg z szafranu. Ma znany od wieków dobroczynny wpływ na witalność organizmu, w tym także na zwiększoną żywotność plemników.
  • Ekstrakt z cytryńca chińskiego. Jemu z kolei zawdzięczamy zwiększony poziom energii, jasność umysłu, refleks oraz wigor seksualny.

Dla kogo jest przeznaczony Member XXL?

Preparat przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn po ukończeniu 18 roku życia, którzy czują dyskomfort spowodowany zbyt małym rozmiarem penisa. W przypadku osób z niektórymi schorzeniami, jak np. problemy z krążeniem krwi, miażdżycą, nadciśnieniem, chorobami nerek czy wątroby, wskazana jest wcześniejsza konsultacja z lekarzem. W takich przypadkach warto chronić się przed groźnymi komplikacjami i zażywać specyfik wyłącznie pod kontrolą specjalisty.

Dawkowanie, dostępność i cena tabletek

Member XXL należy przyjmować dwa razy dziennie przed posiłkiem, po jednej kapsułce. Zaleca się zażywanie suplementu przed śniadaniem i obiadem.

Koszt jednego opakowania to 160 zł, jednak korzystając bezpośrednio ze strony producenta i kupując od razu kilka opakowań, można skorzystać z bardzo korzystnego upustu. Z zaleceń producenta oraz opinii internautów wynika jasno, że najlepsze i trwałe efekty można osiągnąć po kuracji trwającej 90 dni, dlatego też warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość preparatu na cały ten okres.

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

Albert Markowicz

Autor: mgr. Albert Markowicz - najbardziej odpowiedzialna osoba, która jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zdrowia mężczyzn.

You May Also Like