O NAS

ZdrowieWPigulce to miejsce, w którym można przeczytać rzetelne recenzje dietetycznych suplementów dla Twojego zdrowia, siły, utraty wagi i wiele innych. Otrzymasz wszystkie informacje o najpopularniejszych produktach z różnych krajów. Zapewniamy wsparcie naszym gościom w zakresie wyszukiwania i objaśniania informacji o produktach i opiniach na naszej stronie.Nasze recenzje są opracowywane przez ekspertów, co pozwala nam wyczerpująco opisać wszystkie właściwości produktów. Rozumiemy znaczenie dla naszych gości, więc nasze artykuły są najbardziej użyteczne i stosowane w prawdziwym życiu naszych czytelników.Nasz projekt ma pomóc ludziom zrozumieć, w jaki sposób wzmocnić swoje zdrowie i rozwiązywać problemy zdrowotne, jeśli istnieją.

Poznaj nasz zespół:

mgr. Katarzyna Skotnicka

Kilka lat temu ukończyłam studia na SWPS (https://www.swps.pl) – w tej chwili jestem psychodietetykiem oraz psychoterapeutą. Moja pasja to zdrowe odżywianie. Przez cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę na temat odchudzania.

Albert Markowicz

Od czasu studiów na uniwersytecie Jagiellońskim interesują mnie naturalne rozwiązania związane ze zdrowiem męskiego organizmu. Z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą na blogu zdrowiewpigulce

Aniela Bielinska

Aniela Bielinska

Lekarz z dużym doświadczeniem w środowisku zaburzeń hormonalnych. Lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.