Ideal Slim został niedawno reklamowany w Internecie jako prawdziwa cudowna broń przeciwko dodatkowym kilogramom. Dzięki temu olejowi użytkownik powinien być w stanie osiągnąć ogromną utratę wagi w bardzo krótkim czasie. Ponieważ wielu naszych czytelników z pewnością chciałoby alternatywy dla kapsułek i tym podobnych, przyjrzeliśmy się bliżej olejowi do spalania tłuszczu od Ideal Slim.

Co to jest Ideal Slim?

Ideal Slim ma na celu maksymalne ułatwienie użytkownikowi utraty wagi. Jak wyjaśnia producent, składniki aktywne w dużych dawkach powinny być optymalnie dobrane, aby jak najlepiej działały na apetyt i zachcianki żywieniowe.

Za pomocą składników ma być w ukierunkowany sposób aktywowany tryb spalania tłuszczu w organizmie i być w stanie stymulować zużycie energii niechcianych złogów tłuszczu. Już teraz przekonasz się, czy możesz schudnąć tak szybko, jak opisano i bez dodatkowej diety, przyjmując SlimyLiquid. Dla kogo byłoby to przydatne?

Według producenta krople powinny być w stanie pomóc w osiągnięciu przekonujących rezultatów w odchudzaniu, co dałoby użytkownikom pozytywny efekt. Ponieważ jednak nie chcemy całkowicie polegać na oświadczeniach producenta, poddaliśmy Ideal Slim autotestowi. Ale o tym później.

Liczba osób z nadwagą stale rośnie. Wiele osób cierpi na tę chorobę i nie pragnie niczego więcej niż szybkiego i skutecznego schudnięcia. Tutaj Ideal Slim może pomóc, poprzez regularne przyjmowanie kropli, w ograniczeniu apetytu i sprawieniu, że zachcianki żywieniowe należą do przeszłości.

Ideal Slim Test

Aby uzyskać weryfikowalne i wiarygodne wrażenie skuteczności olejku, zdecydowaliśmy się przeprowadzić Ideal Slim Test również w tym przypadku. W tym celu otrzymaliśmy wsparcie od Veroniki, 34 lata, przez okres 4 tygodni.

Praca biurowa, dużo siedzenia w połączeniu z brakiem ruchu w czasie wolnym, a także niezdrowe nawyki żywieniowe stworzyły niepowtarzalny obraz w wyniku ich stylu życia. Aby zadowolić się po kilku rozczarowujących dietach, postanowiła zgłosić się na ochotnika do naszego testu.

Tydzień 1 → Zaczynamy:

Na początku naszego testu spotkaliśmy się z badanym w naszej praktyce, aby jak zwykle zapisać aktualny stan. Po zmierzeniu i zważeniu Veroniki ustawiliśmy parametry tego autotestu. Nasz obiekt testowy został poproszony o przestrzeganie instrukcji producenta Ideal Slim, na co wyraziła zgodę.

Jak również natychmiastowego kontaktu z nami w przypadku reklamacji. Po tym, jak wszystko wyjaśniliśmy, pożegnaliśmy się do drugiej wizyty, życzyliśmy jej wszystkiego najlepszego i byliśmy bardzo podekscytowani możliwymi wynikami.

Tydzień 2 → Pierwsza wizyta kontrolna:

Kiedy spotkaliśmy się na pierwszej wizycie kontrolnej, Veronika przyszła do nas w dobrym nastroju i od razu bardziej pewna siebie. Przed każdym pomiarem ich charyzma podpowiadała nam, że coś musiało się zmienić. Na początku nasz badany opowiedział nam o łatwym przyjmowaniu kropli Ideal Slim i że już osiągnęliśmy sukces. Nasza kolejna kontrola za pomocą miarki i wagi potwierdziła ich wrażenie.

Zaskoczyło nas również, że w pierwszym tygodniu nastąpił spadek wagi o 2 kg. Nasz obiekt testowy również miał bardziej pozytywny wpływ i nie mógł się doczekać dalszych pomiarów po umówieniu się na wizytę.

Tydzień 3 → Nasz wynik pośredni:

Po kolejnym tygodniu, zgodnie z ustaleniami, spotkaliśmy się z naszym testerem w naszej praktyce w celu wykonania pomiarów. Również podczas wizyty kontrolnej pozytywna charyzma Veroniki przykuła naszą uwagę, jeszcze zanim włączyliśmy wagę lub zatrzymaliśmy taśmę mierniczą. Ale nasze pomiary też wypadły niezwykle pozytywnie, bo tym razem możemy również odnotować redukcję wagi. Oprócz utraty wagi z poprzedniego tygodnia możemy od masy wyjściowej odjąć 3 kg.

Nawet taśma miernicza, która początkowo sprawiała, że ​​nasza testerka czuła się nieswojo, teraz sprawia, że ​​stoi dumnie i prościej niż pierwszego dnia. Zapytana stwierdziła, że ​​do tej pory nie odczuwała żadnych negatywnych skutków ubocznych Ideal Slim, więc pożegnaliśmy się do ostatniej wizyty kontrolnej.

Tydzień 4 → Koniec naszego testu praktycznego:

Po pierwszych kilku tygodniach testów z naszym testerem spodziewaliśmy się, że na ostatnim spotkaniu spotkamy wesołą Veronikę, która w idealnym przypadku schudła kilogram lub dwa kilogramy tkanki tłuszczowej. Krótko mówiąc, nie zawiedliśmy się. Również i tym razem nasz badany przybył na nasze spotkanie w dobrym nastroju. I tego dnia też miała ku temu wszelkie powody, bo oprócz sukcesów z poprzednich tygodni dorzucono prawie 2 kg z ostatniego tygodnia testu.

Byliśmy zdumieni, a nasz badany również był entuzjastycznie nastawiony do użycia taśmy mierniczej. Podziękowaliśmy naszej testerce za udział w naszym autoteście, tak jak ona podziękowała nam i pożegnała się ze sobą.

Wreszcie możemy teraz również potwierdzić skuteczność Ideal Slim i jesteśmy po prostu entuzjastycznie nastawieni do szybkiego i skutecznego efektu. Nasz tester, który nie do końca osiągnął specyfikacje producenta, ale mimo to osiągnął fenomenalny wynik 7 kg w 4 tygodnie, jest więcej niż zadowolony. Będzie Ci towarzyszył olej spalający tłuszcz, dopóki nie osiągniesz swojej osobistej wagi.

Czy jest inna skuteczna alternatywa?

Działanie Ideal Slim pozytywnie nas zaskoczyło w naszym autoteście. Zawsze miło jest móc zapewnić naszym czytelnikom skuteczne rozwiązanie ich problemów. Ponieważ wiemy, ile osób ma znaczną nadwagę, chcielibyśmy teraz pokazać Ci inną skuteczną alternatywę.

Mowa o spalaczu tłuszczu ICG, który swoją skutecznością przekonał również nas i naszych czytelników. Poza tym już zabłysnął pozytywnymi wynikami w licznych oficjalnych testach i badaniach.

Czy są jakieś doświadczenia z Ideal Slim lub oceny klientów?

Wiele przygotowań nie tylko obiecuje klientowi błękit nieba, ale także zaprasza na odbywające się tam targi. Aby nieskuteczne produkty nie miały szans na rynku, pojawia się coraz więcej portali porównawczych i forów, na których użytkownicy oceniają produkty i wymieniają się informacjami o odpowiednich ustaleniach.

Udało nam się znaleźć dużą liczbę doświadczeń Ideal Slim, są one wyłącznie pozytywne we wszystkich obszarach. Wielu klientów potwierdziło obiecujące wrażenie, jakie wywarliśmy na olejku w naszym autoteście i chwalili jego kompatybilność i skuteczność.

Czy istnieje raport z testu od Stiftung Warentest?

Niezależna organizacja konsumencka testuje i ocenia produkty z wielu kategorii z korzyścią dla klienta. Wielu konsumentów przywiązuje dużą wagę do tej oceny. Dlatego łatwo jest zrozumieć, że przed dokonaniem zakupu należy samodzielnie się o tym dowiedzieć.

Podczas naszych badań nie mogliśmy jednak znaleźć żadnych dowodów na to, że Ideal Slim został przetestowany przez Stiftung Warentest. Jeśli coś się zmieni w tym zakresie, w tym miejscu poinformujemy Cię o tym.

Czy są jakieś inne oficjalne testy i badania dotyczące Ideal Slim?

Oprócz kontrolowanej produkcji na terenie UE, która zapewnia niezmiennie wysoki standard jakości, producent przywiązuje dużą wagę do regularnych przeglądów produktu przez niezależne laboratoria. W rezultacie istnieją testy, które przeszedł Ideal Slim.

Stosowanie Ideal Slim

Dzięki wysoce skutecznym składnikom wystarczy niewielka ilość olejku, aby osiągnąć zamierzony efekt. Dlatego producent zaleca ograniczenie spożycia Ideal Slim do dwóch razy dziennie. W tym celu 5 kropli olejku umieszcza się pod językiem za pomocą pipety niekapiącej i pozostawia na krótki okres od 30 do 60 sekund, zanim będzie można go połknąć.

Efekt pojawia się po krótkim okresie regularnego przyjmowania kropli. Nasz obiekt testowy wykazał doskonałe wyniki już po pierwszym tygodniu stosowania, które można było jeszcze zwiększyć w trakcie naszego testu. Ten szybko działający efekt jest również opisywany przez wielu odnoszących sukcesy użytkowników w Internecie, co sprawia, że ​​Ideal Slim znika z kąta poufnych wskazówek.

Skład Ideal Slim

Skuteczność wyselekcjonowanych wysokiej jakości składników stanowi rozsądną podstawę każdego skutecznego preparatu. Kiedy są one połączone we właściwej kombinacji, pożądany rezultat jest możliwy tylko w pełnym zakresie. Aby połączyć te niezbędne czynniki w doskonałej jakości, następujące składniki Ideal Slim są łączone w UE na ściśle określonych warunkach.

  • Opuncja: Opuncja figowa łączy w sobie kilka właściwości prozdrowotnych. Z jednej strony działa odwadniająco, z drugiej poprawia trawienie. Błonnik, który zawiera, może zapobiegać otyłości.
  • Gorzki melon: Gorzki melon jest używany na różne dolegliwości. Jest stosowany w leczeniu cukrzycy, ale nadaje się również do leczenia wysokiego ciśnienia krwi.
  • Nasiona mango: leptyna, hormon sytości, jest zawarta w nasionach mango. Ten wspomagający efekt był używany przez długi czas w tłumieniu apetytu.
  • Owoce dzikiej róży: Owoce dzikiej róży zawierają dużo witaminy C i dlatego same w sobie są dobre dla organizmu, ale nadal wspierają nas w przypadku zmęczenia wiosennego, przeziębień i dyskretnie wspomagają wypróżnianie, a także są łatwe do drenażu.
  • Płynny ekstrakt z : korzenia łopianu Korzeń łopianu jest uważany za radykalny łapacz. Sebastian Kneipp już z niej korzystał. Efekt antybakteryjny jest nadal używany.

Według producenta składniki te są używane do produkcji Ideal Slim i są starannie dobierane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Skutki uboczne Ideal Slim

Producent nie określa żadnych skutków ubocznych Ideal Slim. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że składniki są ograniczone do czysto naturalnych składników aktywnych.

Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę naszym czytelnikom, że nawet w przypadku produktów pochodzenia naturalnego, z istniejącymi alergiami lub nietolerancją jednego lub więcej składników, spożycie należy omówić z lekarzem.

Podczas naszego testu i w ramach naszych badań nie napotkaliśmy jednak żadnych zagrożeń ani negatywnych skutków ubocznych, dzięki czemu możemy przyjąć dobrą tolerancję.
Gdzie można dostać kupno Ideal Slim? Amazon, apteka, dm

Ale jeśli teraz założysz, że możesz kupić Ideal Slim na platformie handlowej Amazon, szybko się rozczarujesz, ponieważ ten produkt nie jest tam sprzedawany. To samo dotyczy serwisu eBay, w którym również zawiedliśmy się podczas wyszukiwania. W drogeriach takich jak dm i Rossmann olej jest tak samo rzadki w asortymencie, jak w zwykłej aptece.

Jeśli zdecydowałeś się teraz na zakup, masz tylko dwie możliwości. Z jednej strony istnieje możliwość zakupu SlimyLiquid na stronie producenta, z drugiej zaś bez problemu można go również zamówić w sklepie internetowym Baaboo .

Cena Ideal Slim

Po stronie producenta klientowi oferowana jest cena 49,90 € przy zakupie indywidualnym. Korzystając z jednej z ofert oszczędnościowych możesz sporo zaoszczędzić, bo przy zakupie 2 butelek za 99,90 € kupujący otrzymuje trzecią butelkę gratis. Ostatnia oferta oszczędnościowa to oferta 3 plus 2 za 149,90 €.

Z drugiej strony ci, którzy zdecydowali się na zakup w sklepie internetowym , Baaboo płacą tylko 39,00 € za butelkę. Również tutaj kupujący może skorzystać z ofert oszczędnościowych. Wysyłka jest również bezpłatna.

Często Zadawane Pytania

Mamy nadzieję, że po naszym artykule żadne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Na wszelki wypadek, oto krótki przegląd najczęściej zadawanych pytań dotyczących Ideal Slim.

  • Czy w aptece można kupić Ideal Slim?
  • Jak szybko działa Ideal Slim przy odchudzaniu?
  • Czy mogę dostać receptę na Ideal Slim od mojego lekarza?
  • Czy musisz przejść na dietę, aby schudnąć z Ideal Slim?
  • Czy powinienem zwiększyć liczbę kropli, aby uzyskać szybsze rezultaty?

Recenzja Ideal Slim

Ideal Slim był w stanie przekonać w naszym teście i podczas naszych badań z pierwszorzędnymi wynikami. Bez skutków ubocznych nasza testerka straciła na wadze więcej, niż odważyła się sobie wyobrazić. Dlatego czujemy się zobowiązani polecić ten olejek wszystkim naszym Czytelnikom, którzy chcą bez zastrzeżeń popracować nad swoją otyłością. Aby wreszcie poczuć się dobrze we własnej skórze, Ideal Slim może być rozwiązaniem, którego szukasz.