FatFix to nowatorski suplement diety, który pomaga użytkownikom spalać tłuszcz jeszcze szybciej. W ten sposób Twoja pożądana waga powinna być osiągnięta bardziej konkretnie, a przede wszystkim efektywniej. Obiecująca deklaracja dla wszystkich, którzy próbują pozbyć się tych niekochanych uchwytów miłości na coś, co wydaje się wiecznością. Ale jakich rezultatów mogą faktycznie oczekiwać użytkownicy po tym preparacie? Skuteczność FatFix sprawdziliśmy w szczegółowym teście.

Co to jest FatFix?

Za FatFix Ketones to całkowicie naturalny suplement diety, którego głównym celem jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim można stosunkowo szybko usunąć złogi tłuszczu w obszarach problematycznych, przy jednoczesnym zwiększeniu witalności i samopoczucia użytkowników. Przyjmując kapsułki, klienci nie muszą martwić się nadmiernym głodem czy zachciankami żywieniowymi. Producent obiecuje również, że nawet dobrze znany efekt jo-jo nie wystąpi podczas przyjmowania jego preparatu.

To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych składników, które wprowadzają organizm w specjalny stan, który producent określił mianem efektu FatFix. W tym stanie organizm spala tłuszcz zamiast węglowodanów, aby pozyskać potrzebną mu energię. Ponadto składniki zmniejszają uczucie głodu i apetytu, dzięki czemu podczas kuracji zjada się mniej pokarmu.

Czy istnieją prawdziwe doświadczenia i recenzje FatFix?

Zanim przejdziemy do składników i wyników naszych testów w dalszej części naszego artykułu, chcielibyśmy przedstawić Państwu trzy doświadczenia z FatFix od klientów, które znaleźliśmy w Internecie.

Aby samemu zorientować się w działaniu kapsułek, zdecydowaliśmy się przeprowadzić test FatFix. W tym celu chcieliśmy szczegółowo sprawdzić oświadczenia producenta. Wolontariuszka zgłosiła się do naszego testu. Katharina ma 39 lat i na początku naszego testu ważyła 85 kilogramów i miała 1,71 m. W przeszłości jednak różne próby naszego testera kończyły się niepowodzeniem.

Zgodnie z zaleceniem producenta, badany nasz powinien do głównego posiłku zażyć dwie kapsułki popijając szklanką wody. Według producenta nie potrzeba więcej, aby zoptymalizować spalanie tłuszczu w organizmie.

Tydzień 1 → Zaczynamy:

Po tygodniu użytkowania nasz tester był w stanie odnotować pierwsze sukcesy. Dobre samopoczucie znacznie się poprawiło, a apetyt i głód zmniejszyły się. Ponadto Katharina była w stanie zauważyć utratę wagi o prawie 3 kilogramy po siedmiu dniach stosowania.

Tydzień 2 → Pierwsza wizyta kontrolna:

Pozytywnie zaskoczeni wynikami z pierwszego tygodnia, zarówno my, jak i nasz obiekt testowy byliśmy ciekawi, jakie sukcesy z FatFix pokażą w następnym tygodniu. Spożycie do tej pory przebiegało bez incydentów, a ze względu na rozmiar nasz badany był w stanie bardzo łatwo przyjmować kapsułki.

Nawyki żywieniowe Kathariny po raz kolejny znacząco się zmieniły. Jadła mniej, ale nie czuła głodu. Było to pokazane na wadze: w drugim tygodniu była w stanie schudnąć 3,2 kilograma przyjmując kapsułki.

Tydzień 3 → Kontrola okresowa:

A w trzecim tygodniu nasz tester był w stanie ponownie schudnąć dzięki kapsułkom. Tym razem było to nawet 4 kilogramy. Katharina nadal czuła się dobrze i pełna energii. Nadal nie było żadnych objawów w trakcie lub po przyjęciu preparatu.

Tydzień 4 → Koniec naszego testu praktycznego:

Nasz test zakończył się dokładnie po czterech tygodniach. Nasza badana określiła suplement diety jako bardzo skuteczny, ponieważ w ciągu ostatnich kilku tygodni była w stanie schudnąć ponad 10 kilogramów. Twoje dobre samopoczucie i witalność również mogą przynieść korzyści dzięki specjalnym składnikom. Tym pozytywnym wynikiem mogliśmy zakończyć nasz test.
Wskazówka – tutaj znajdziesz FatFix w najniższej cenie

Czy są jakieś inne alternatywy?

Utrata wagi okazuje się dla wielu prawdziwym wyzwaniem. Jednak przyjmując FatFix można zoptymalizować plan „odchudzania”. Ponieważ byliśmy w stanie jednoznacznie potwierdzić działanie tych kapsułek w naszym teście.

Chcielibyśmy jednak przedstawić Państwu kolejny produkt wspomagający odchudzanie. Spalacz tłuszczu ICG ma również całkowicie naturalną formułę składników aktywnych. A zarówno składniki, jak i wpływ na organizm zostały już kilkakrotnie przez nas przebadane w tym preparacie. Ponadto wielu naszych czytelników miało pozytywne doświadczenia z tym suplementem diety.

Czy są jakieś oficjalne testy i badania dotyczące FatFix?

Aby jego stosowanie było jak najbardziej bezpieczne dla klientów, producent FatFix Ketones poddał preparat odpowiedniemu przebadaniu. W związku z tym kapsułki te są nie tylko produktem przebadanym, ale także posiadają różne certyfikaty.

Między innymi zostało potwierdzone przez niezależne źródła, że ​​preparat zawiera wyłącznie naturalne składniki, które również mają obiecany wpływ na organizm.

Co mówi Stiftung Warentest?

Różne produkty odchudzające są wielokrotnie bardzo dokładnie testowane przez Stiftung Warentest, a następnie oceniane. Jednak wśród tych produktów nie mogliśmy znaleźć FatFix. Wynika to najprawdopodobniej z faktu, że kapsułki nie były jeszcze dostępne na rynku w ostatnim teście niezależnej organizacji konsumenckiej.

Stosowanie FatFix

Wielu użytkowników, a także nasz obiekt testowy, opisało aplikację FatFix jako bardzo łatwą. Po prostu weź dwie kapsułki dziennie popijając odpowiednią ilością płynu, najlepiej szklanką wody, przed głównym posiłkiem. Nic więcej nie jest potrzebne, aby składniki rozwinęły swoje działanie w organizmie i tym samym sprzyjały spalaniu tkanki tłuszczowej.

Jako suplement diety optymalizujący spalanie tkanki tłuszczowej FatFix przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą szybko i łatwo schudnąć. Kapsułki można przyjmować w celu wsparcia diety, ale ścisła zmiana diety nie jest absolutnie konieczna do ich stosowania. W ten sposób kapsułki mogą wspomagać utratę wagi niezależnie i bez diety lub zmiany diety.

Specjalne składniki, takie jak ketony z owoców maliny, również zapobiegają zachciankom lub nadmiernemu uczuciu głodu. Dwa czynniki, które zawsze odgrywają decydującą rolę w konwencjonalnej diecie. Przyjmując kapsułki unika się jednak tych i wielu towarzyszących im objawów zmiany diety, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie pożądanej utracie wagi.

Efekty FatFix

Specjalne składniki, takie jak ketony, stanowią podstawę efektu FatFix. Umożliwia to organizmowi szybsze wejście w stan ketozy, dzięki czemu tłuszcz może być spalany specjalnie w celu produkcji energii. W ten sposób organizm jest optymalnie zaopatrywany w energię, dzięki czemu można również znacznie poprawić samopoczucie i witalność.

W tym kontekście ważne jest, aby organizm w stanie ketozy specjalnie atakował zmagazynowane rezerwy tłuszczu w celu zapewnienia dostaw energii. Specjalne składniki zawarte w kapsułkach umożliwiają ukierunkowane i optymalne spalanie tłuszczu.

Niestety nie można znaleźć dokładnych informacji od producenta co do początku działania FatFix. Może to wynikać między innymi z faktu, że użytkownicy różnie i szybko reagują na zawarte składniki i sposób ich działania.

W naszym teście nasz obiekt testowy był w stanie zarejestrować zmiany w pierwszym tygodniu użytkowania. Poprawiło to ich samopoczucie, a jednocześnie zmniejszył się apetyt i uczucie głodu. W większości przypadków zmiany masy ciała pojawiają się w ciągu dwóch do trzech tygodni. Po czterech tygodniach regularnego stosowania większość użytkowników osiągnęła własną wagę docelową.

Skład FatFix

Jeśli chodzi o składniki FatFix, musieliśmy trochę zbadać, ponieważ nie można ich znaleźć na oficjalnej stronie sprzedaży producenta. Zgodnie z obietnicą zawiera tylko naturalne substancje:

 • Ketony z owoców maliny.
 • Ekstrakt z wodorostów.
 • Polifenol zielonej herbaty.
 • Ocet jabłkowy.
 • Kofeina.
 • Citruspektin
 • Ketony malinowe: Nazywane ketonami również przez producenta dzikich malin FatFix, są związkami chemicznymi, które zwiększają spalanie tłuszczu. Ketony stymulują komórki tłuszczowe do produkcji adipokin. Te specjalne białka poprawiają metabolizm. Ponadto ketony z owoców maliny mają działanie hamujące apetyt.
 • Ekstrakt z wodorostów: Z pomocą wodorostów i innych alg zmniejsza się zużycie tłuszczu w organizmie. W ten sposób tłuszcz nie może zostać strawiony, a następnie zmagazynowany przez organizm.
 • Polifenol zielonej herbaty: Zielona herbata ma silny wpływ na metabolizm i może odpowiednio stymulować spalanie tłuszczu, przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu. Ponadto składniki herbaty mogą również zapobiegać apetytowi na jedzenie.
 • jabłkowy: Ocet ten ocet zawiera specjalne składniki, które regulują apetyt, a także wspomagają utratę wagi. Ocet jabłkowy przede wszystkim pozytywnie wpływa na trawienie, co również wpływa pozytywnie na przemianę materii.
 • Kofeina: Kofeina znacznie wspomaga metabolizm w jej funkcjonowaniu. Spalanie tłuszczu i inne procesy można zoptymalizować, aby łatwiej było schudnąć. Wynika to głównie ze stymulacji układu nerwowego. Kofeina ma również działanie regulujące apetyt i zapobiega apetytowi na jedzenie.
 • Pektyna cytrusowa: Pektyna cytrusowa ma wszechstronny wpływ na cały organizm. Ale przede wszystkim regularne spożywanie może wpływać w sposób trwały na metabolizm i spalanie tłuszczu. Pektyny obniżają również poziom cholesterolu i wspomagają detoksykację.

Skutki uboczne FatFix

Efektów ubocznych FatFix nie należy się spodziewać ze względu na naturalny skład składników. Należy jednak zachować ostrożność podczas jego przyjmowania, jeśli jesteś wrażliwy na kofeinę. Zasadniczo przed pierwszym spożyciem kapsułek należy wyjaśnić, czy rzeczywiście można tolerować wszystkie składniki, aby uniknąć niepożądanych objawów towarzyszących.
Gdzie można kupić FatFix? Amazon, DM, Ebay

Jeśli chcesz kupić FatFix, możesz to zrobić przede wszystkim za pośrednictwem strony sprzedażowej producenta . Chociaż sporadycznie można znaleźć oferty w różnych sklepach internetowych, w tym kontekście nie można wykluczyć podrobionych produktów, które są szkodliwe dla zdrowia.

W czasie naszych badań nie mogliśmy znaleźć kapsułek w asortymencie w aptekach czy drogeriach takich jak dm czy Rossmann.

Cena FatFix

Cena FatFix na sprzedażowej producenta stronie uzależniona jest od ilości zamawianych puszek. Puszka z 60 kapsułkami kosztuje 49,90 euro. Pakiet Best Buy kosztuje 99,80 euro i zawiera łącznie trzy puszki. Za 149,70 euro klienci otrzymują pakiet korzyści obejmujący łącznie sześć puszek kapsułek.

Często Zadawane Pytania

Z pomocą FatFix możesz znacznie zbliżyć się do swojego marzenia o własnej idealnej wadze. Regularne przyjmowanie kapsułek poprawia spalanie tłuszczu, dzięki czemu można spalić złogi tłuszczu szybciej, a przede wszystkim w bardziej ukierunkowany sposób. Ponadto spożycie pozytywnie wpływa na apetyt i uczucie głodu. W poniższych pytaniach i odpowiedziach podsumowaliśmy dalsze informacje na temat tego przygotowania dla Ciebie.

 • Dla kogo nie jest przeznaczony keton dzikiej maliny FatFix?
 • Jak długo wytrzymam z jedną puszką?
 • Czy preparat jest również oferowany w postaci tabletek?
 • Czy w trakcie przyjmowania suplementu powinienem zmienić dietę?
 • Ile mogę schudnąć z FatFix?

Ocena FatFix

FatFix to jeden z nielicznych skutecznych suplementów na rynku wspomagających odchudzanie. Kapsułki charakteryzują się czysto naturalnym składem, który jest dobrze tolerowany przez użytkownika, a także sprzyja pierwszym zmianom już po kilku dniach.

Przy regularnym przyjmowaniu można stracić kilka kilogramów w ciągu czterech tygodni. Dodatkowo cena preparatu mieści się w przedziale, który jest przystępny dla większości użytkowników. Podsumowując, jesteśmy przekonani o kapsułkach i związanym z nimi działaniu, dlatego możemy polecić zakup FatFix.