Chitosan – Prawdziwa Utrata Masy Tłuszczowej?

Trening, zdrowe odżywianie, kontrola i na czym polega problem? Najbardziej kłopotliwym aspektem związanym z zarządzaniem wagą i próbą osiągnięcia pożądanego celu dotyczącego masy ciała nie jest zauważenie żadnej różnicy. Z czasem organizm przyzwyczaja się do normalnej rutyny, dlatego utrata wagi zaczyna być ciężka. W takich sytuacjach potrzebna jest dodatkowa pomóc, aby wywołać dalszą utratę wagi, a dodatkową pomocą jest Chitosan.

Chitosan, produkt opracowany przez NOW Foods, pomaga konsumentom schudnąć, zapobiega gromadzeniu się tłuszczu i ostatecznie zapewnia, że poziom cholesterolu pozostaje w zdrowym zakresie.

Czym Jest Chitosan ?

Chitosan jest błonnikiem, który działa na pułapkę cholesterolu i tłuszczu w przewodzie pokarmowym. Ta wersja Chitosan różni się od innych, ponieważ zawiera również Chromium. Chrom jest niezbędnym minerałem śladowym, który wspomaga poziom cukru we krwi za pomocą insuliny. Ostatecznie, niezależnie od tego, czy jest to cukier czy cholesterol, konsumenci na pewno doświadczą normalnego poziomu.

Chitosan – Działanie Oraz Składniki

Chitosan jest suplementem diety, a preferowana dawka to 3 kapsułki z każdym posiłkiem. Zawiera pochodne skorupiaków, ale nie zawiera cukru, skrobi, soli, pszenicy, drożdży, mleka, soi, jajek ani żadnych konserwantów.

Główne składniki to:

 • Chorium – to minerał śladowy, który jest niezbędny i odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dobrego wykorzystania węglowodanów, tłuszczów i białek. Wspiera również prawidłowe poziomy glukozy we krwi, które już mieszczą się w normalnym zakresie i osiąga się to podczas współpracy z insuliną.
 • LipoSan Ultra – pomaga w poprawie poziomu cholesterolu w surowicy, by mieścił się w prawidłowym zakresie i osiągnąć zdrową masę ciała. Zapewnia również większą rozpuszczalność, co oznacza, że chitozan będzie wiązał się z dietetycznym tłuszczem, który został natychmiast spożyty, przez co znacznie zmniejsza ilość tłuszczy wchłanianych podczas trawienia.

Inne składniki to stearynian magnezu, krzemionka i żelatyna. Sprawdż również naszą recenzje Simplic.

Korzyści z Chitosan

Poniżej znajduje się lista korzyści wynikających z używania NOW Foods Chitosan:

 • Pomaga w zmniejszeniu masy ciała po dodaniu do zdrowej diety i treningu
 • Zapewnia usuwanie tłuszczu
 • Zwiększa metabolizm
 • Zawiera naturalne składniki
 • Wspomaga poziom cukru i cholesterolu we krwi
 • Wolny od soi, bez orzechów, bez GMO, bez jajek, bez produktów mlecznych i bez glutenu
 • 500 mg chromu na porcję

Ostatecznie, jest oczywiste, że NOW Foods stworzył suplement diety, który jest odpowiedni dla wielu ludzi, ponieważ ich produkty są naturalne i wolne od jakichkolwiek testów na zwierzętach.

Wady Korzystania z Chitosan

 • Nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, ponieważ może wpływać na dziecko
 • Osoby cierpiące na alergie na skorupiaki nie powinny używać tego produktu, ponieważ mogą wywoływać alergie

Konsumenci muszą zdawać sobie sprawę z tego, że każda osoba jest inna, dlatego nie wszyscy zobaczą te same wyniki w tym samym czasie. Biorąc pod uwagę tę sytuację, odpowiednia dieta i konsekwentne szkolenie mają kluczowe znaczenie dla dalszego wywoływania siły działania produktu i osiągnięcia bardziej długotrwałych rezultatów. Bez odpowiedniej diety i konsekwentnego treningu wyniki szybko znikną.

Ten produkt powinien być używany wyłącznie przez osoby dorosłe i powinien być przechowywany od dzieci.

Ostatnio aktualizowano przez Redakcja

Katarzyna Skotnicka

Autor: mgr. Katarzyna Skotnicka - utalentowany psychodietetyk i psychoterapeuta naszego blogu

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *