Bioslimin jest reklamowane w Internecie jako najlepszy produkt na odchudzanie. Przy wsparciu musujących tabletek powinno być możliwe podniesienie stanu ketozy w organizmie. To z kolei sprzyja spalaniu rezerw energii w celu zapewnienia bilansu energetycznego. W związku z tym nadmiar tłuszczu powinien być skutecznie spalany.

Zaakceptowaliśmy przygotowanie do badań i teraz z przyjemnością dzielimy się wynikami naszych badań nad Bioslimin.

Co to jest Bioslimin

Mówi się, że tabletki musujące Bioslimin mogą wprowadzić organizm w stan ketozy, co oznacza przemianę tkanki tłuszczowej w energię. Unikając węglowodanów w codziennej diecie, jest to tzw. Dieta ketogeniczna, która znajduje coraz więcej entuzjastycznych użytkowników.

Producent upatruje jednak główną zaletę w zminimalizowaniu objawów, jakie mogą wystąpić podczas stosowania diety, gdyż odbywa się to w tej formie. Są one określane jako grypa ketonowa i brak energii, podczas gdy dzięki specjalnej aktywnej formule Bioslimin ma przynieść pomyślną poprawę. Dla kogo byłoby to przydatne?

Według producenta, Bioslimin ma być ogromną pomocą w odchudzaniu, co dawałoby użytkownikom pozytywny efekt. Ale ponieważ nie chcemy całkowicie polegać na oświadczeniach producenta, poddaliśmy tabletki musujące testowi. Ale o tym później.

Po prostu przyjmując tabletki musujące, ketoza powinna być promowana i optymalnie wspomagana, aby, według producenta, nie wystąpiły zwykłe negatywne skutki uboczne. Uważa się, że pozytywnym skutkiem stosowania Bioslimin u użytkowników jest szybka utrata masy ciała bez braku energii.

Test Bioslimin

Aby rzetelnie sprawdzić wypowiedzi producenta dotyczące skuteczności i skuteczności jego produktu, ponownie zdecydowaliśmy się na wykonanie testu Bioslimin. Mia (28) zgłosiła się na ochotnika, aby pomóc nam w tym autoteście. Przy 78 kg i 1,72 m nie jest szczególnie ciężka, ale nadal byłaby szczęśliwa, mogąc kupić następne bikini o jeden rozmiar mniejsze.

Tydzień 1 → Zaczynamy:

W pierwszym tygodniu spotkaliśmy się z Mią, aby sprawdzić jej wymiary i wagę, aby uzyskać wartość odniesienia i ustalić dokładną procedurę badania. Nasza osoba testująca zgodziła się przyjmować tabletki musujące Bioslimin rano zgodnie z zaleceniami producenta. Ponadto zgodziła się na ograniczenie własnych nawyków żywieniowych w odniesieniu do węglowodanów.

Tydzień 2 → Pierwsza wizyta kontrolna:

Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się z naszym badanym, byliśmy ciekawi, czy można zarejestrować mierzalne wyniki. Niestety tak się nie stało, nasz obiekt testowy nie mógł wykryć żadnej zmiany. Do tej pory nie było też śladu opisywanego trybu usuwania. Mia opisała swoją dietę niskowęglowodanową, co nie mogło być powodem, i zapewniła, że ​​tabletki musujące należy przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta. Ponieważ uwierzyliśmy jej, a ona chciała kontynuować test Bioslimin, umówiliśmy się na kolejną wizytę kontrolną.

Tydzień 3 → Nasz wynik pośredni:

Po kolejnym tygodniu spotkaliśmy się ponownie w naszym gabinecie na kolejną wizytę kontrolną. Ale ani patrzenie w oczy badanego, ani patrzenie na wagę nie wzbudzało wiary w to, że w minionym tygodniu można było osiągnąć sukces. Według producenta Bioslimin powinna być w stanie stracić rozmiar w ciągu 10 dni, ale niestety tak się nie stało. Zamiast tego Mia wyjaśniła nam, że czuje się coraz słabsza i że rano trudno jej było wstać z łóżka.

Tydzień 4 → Koniec naszego testu praktycznego:

Pod koniec naszej fazy testów po raz ostatni spotkaliśmy się z naszym badanym w naszej praktyce. Podobnie jak w przypadku naszego ostatniego spotkania, waga była centralnym elementem tego dnia. Ale nawet przy tym pomiarze nie było różnicy w stosunku do pierwszego. To w połączeniu z brakiem energii, który odczuwała od jakiegoś czasu i który miał charakter uporczywy, mówiło jasnym językiem o skuteczności recenzowanego przez nas produktu.

W trakcie testowania Bioslimin, chcielibyśmy podziękować naszej testowanej Mii za jej wysiłki i wytrwałość. Niestety nasz test możemy zakończyć negatywnie tylko z powodu braku efektu.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Ponieważ problemy z wagą są szeroko rozpowszechnionym tematem, chcielibyśmy przedstawić skuteczną alternatywę dla Bioslimin tym, którzy chcą schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób. Ponieważ nie mogło to nas przekonać o jego skuteczności ani podczas naszych badań, ani w naszym autoteście.

Alternatywą jest spalacz tłuszczu ICG. Produkt ten może zwiększyć metabolizm w organizmie i zminimalizować uczucie głodu, co może prowadzić do skutecznej utraty wagi. Oficjalne badania kliniczne potwierdziły skuteczność, a także liczne pozytywne doświadczenia użytkowników. Spalacz tłuszczu również był w stanie przekonać w jednym z naszych testów.

Czy są jakieś doświadczenia z Bioslimin lub oceny klientów?

Podczas naszych badań przywiązujemy szczególną wagę do niezależnego doświadczenia innych osób na temat preparatu, ponieważ zapewnia ono realistyczny przegląd tolerancji i skuteczności po zebraniu i ocenie. Ponownie, jak zwykle, rozejrzeliśmy się za recenzjami produktu. Niestety, podczas naszych badań odkryliśmy, że doświadczenia innych użytkowników Bioslimin nie rzuciły dobrego światła na tabletki musujące.

Jeden z klientów informuje, że pomimo diety niskowęglowodanowej i przyjmowania preparatu nie stracił na wadze przez cały okres. Klientka mówi o zmarnowanych pieniądzach, czuje się oszukana, bo tabletki nie doprowadziły do ​​utraty wagi. Nieprzyjemne skutki uboczne są również zgłaszane w niektórych doświadczeniach z Bioslimin.

Doświadczenie ocena krytyka Bioslimin

Wielu klientów czyta recenzje już doświadczonych użytkowników, aby przed zakupem dowiedzieć się o zaletach i wadach. To, co w zasadzie ma być pomocne dla konsumentów, może jednak stać się dokładnie odwrotne. Podczas naszych badań nad Bioslimin zauważyliśmy coś.

Referencje opublikowane na stronie sprzedażowej producenta przez użytkowników, którzy opowiadali o swoim sukcesie w stosowaniu produktu, od razu wydały nam się znajome. Ponieważ w trakcie naszych testów przyglądamy się wielu interesującym produktom, znamy odpowiednią liczbę stron sprzedażowych od dostawców najróżniejszych kategorii produktów.

Bioslimin Fałszywe referencjeDało nam to szczególny wygląd, bo zdjęcia z innej strony znaliśmy już z innego serwisu, na którym produkt odchudzający o nazwie jest Black Latte oferowany . W tym przypadku również wymieniono tylko nazwiska. Zauważyliśmy więc, że sukces 28-letniej Nataszy, odnoszący sukcesy w odchudzaniu, staje się historią sukcesu 28-letniej Marii lub odwrotnie.

Okazało się, że użyte zdjęcia pochodziły od prawdziwej osoby, która świętowała naprawdę wielkie sukcesy w odchudzaniu. Jednak ani Bioslimin, ani inny produkt nie był zaangażowany. Potępiamy takie machinacje, ponieważ zwykli użytkownicy nie mogą sprawdzić tych stwierdzeń. Zadajemy sobie pytanie, czy ktoś potrzebuje tego typu dezinformacji, aby był skutecznym produktem?
Niewiarygodne wydają się też wypowiedzi o celebrytach

Mając na uwadze fałszywe historie sukcesu Bioslimin, przyjrzeliśmy się również wypowiedziom celebrytów, że to dobrze, szybko zauważyliśmy. Podobnie jak w przypadku raportów z doświadczeń, został on po prostu skopiowany, a tekst został minimalnie zmieniony. To prowadzi nas do oceny, że prawdopodobnie żaden Tom Hanks, który jest mniej znany z ideału ciała, ani żadna Sandra Bullock ani nie schudła z produktem, ani nie miała z tym nic wspólnego.

Czy istnieje raport z testu od Stiftung Warentest?

Niezależna organizacja konsumencka przeprowadza wiarygodne testy, a potencjalni nabywcy coraz częściej wykorzystują je do uzyskania informacji z wyprzedzeniem. Podczas naszych badań nie mogliśmy jednak znaleźć żadnych wskazówek, że Guru Stiftung Warentest Keto do tej pory poddał je badaniu.

Czy są jakieś inne oficjalne testy i badania dotyczące Bioslimin?

Potwierdza się to w różnych miejscach po stronie sprzedaży. Mówi się, że tabletki musujące przeszły już pomyślnie testy w Europie i otrzymały różne certyfikaty jakości. Niestety nie znaleźliśmy żadnych zrozumiałych dowodów na te i inne twierdzenia producenta Bioslimin, więc w tym przypadku przyjmujemy bezpodstawne kłamstwo.

Dawkowanie Bioslimin

Według producenta przyjmowanie Bioslimin jest bardzo łatwe. W tym celu tabletkę musującą dodaje się do ćwierć litra letniej wody i codziennie rozpuszcza. Producent zaleca to rano w celu uzyskania optymalnej skuteczności ketozy.

Skutek i początek działania

Producent określa efekt Bioslimin jako stymulujący i wspomagający ketozę, co oznacza, że ​​użytkownicy powinni być w stanie odnotować ogromne utraty wagi. Dodatkową zaletą jest wskazanie na stronie producenta ewentualnego złagodzenia skutków ubocznych diety ketogenicznej.

Niestety, nie byliśmy w stanie tego potwierdzić ani w trakcie naszego autotestu, ani podczas naszych badań nad Bioslimin i dlatego nie zakładamy żadnych specjalnych efektów zmniejszających wagę.

Skład Bioslimin

Dzięki specjalnemu składowi składników, użytkownik powinien być w stanie osiągnąć ogromny sukces w odchudzaniu w bardzo krótkim czasie. Należy to zrobić za pomocą promowanej w organizmie ketozy i diety ketogenicznej. Poniższe składniki Bioslimin są opisane przez producenta jako unikalne połączenie składników aktywnych.

  • Potas i glutamina: Razem te składniki mają stymulować metabolizm i zapewniać przetworzenie nadmiaru tłuszczu i uruchomienie procesu samooczyszczania.
  • Magnez: Magnez zawarty w Bioslimin ma na celu rozbicie nadmiaru tłuszczu w dolnych warstwach skóry. Dodatkowo zwiotczała skóra i cellulit powinny się szybciej zregenerować po znacznej utracie wagi.
  • Witamina B6: Uważa się, że witamina B6 może znacznie zmniejszyć gromadzenie się tłuszczu. W związku z tym należy wykorzystać nadmiar tłuszczu do celów energetycznych.
  • Kompleks Kito: Przeciwutleniacze zawarte w kompleksie Kito mają na celu obniżenie poziomu leptyny, co może sprzyjać szybszej utracie tłuszczu, a zatem utrata masy ciała powinna również wynikać z przyjmowania Bioslimin.

Skutki uboczne BioSlimin

Z uwagi na brak informacji od producenta o możliwych skutkach ubocznych Bioslimin, możemy jedynie założyć, że producent albo wie o skutkach ubocznych i zachowuje je w tajemnicy, albo że naprawdę nie zakłada żadnych skutków ubocznych.

Przypominamy, że produkty naturalne mogą również powodować skutki uboczne, jeśli są nietolerancyjne lub uczulone na jedną lub więcej substancji. Dlatego nie można wykluczyć skutków ubocznych Bioslimin, jak potwierdzają raporty z doświadczeń użytkowników.

Gdzie kupić Bioslimin?

Podczas naszych badań preparat nie był oferowany w serwisie Amazon ani eBay. Przeszukanie w zakresie popularnych drogerii, takich jak Rossmann, w dm, czy też ich konkurentów, również zakończyło się niepowodzeniem. Jeśli chcesz kupić Bioslimin, jesteś zobowiązany do oficjalnej strony sprzedaży, ponieważ nie jest ona sprzedawana w aptekach.

Cena BioSlimin

Pakiet za cenę Bioslimin 49,00 euro jest oferowany na stronie producenta. Według producenta jest to 50% niższa cena ofertowa, według której pierwotna cena wyniosłaby aż 98,00 euro. Jeśli teraz weźmiesz pod uwagę fakt, że przy zalecanym stosowaniu przez 30 dni zawartość opakowania, czyli dziesięć tabletek musujących, nie jest wystarczająca.

Wtedy otrzymujesz cenę 147 euro, zamiast podanych 297,00 euro za normalną cenę, za miesięczne stosowanie tabletek musujących. Chcielibyśmy zauważyć, że podczas naszych badań możemy w dowolnym momencie zamówić paczkę po cenie Bioslimin wynoszącej 49,00 euro.

Często Zadawane Pytania

Utratę wagi można osiągnąć poprzez ketozę, która jest obecnie dobrze ugruntowana. Ma to przyspieszyć i wesprzeć musujące tabletki od Bioslimin. Powinna istnieć możliwość zminimalizowania objawów, które często występują z powodu ketozy, w tym bólów głowy i braku energii.

Podsumowaliśmy teraz pięć najczęściej zadawanych pytań i odpowiadające im odpowiedzi, aby każdy mógł z nich skorzystać, aby sprawdzić, czy Bioslimin jest odpowiednim preparatem na odchudzanie.

  • Czy przyjmowanie tabletek musujących Bioslimin jest niebezpieczne?
  • Czy Bioslimin to renomowany produkt?
  • Jakie są zalety diety ketogenicznej?
  • Jak szybko mogę schudnąć z Bioslimin?
  • Czy możesz kupić Bioslimin w aptece?

Z Bioslimin skuteczna utrata wagi powinna być możliwa poprzez inicjowanie i wspieranie ketozy poprzez tabletki musujące. Dzięki stosowaniu tabletek w połączeniu z dietą ketogenną możliwa jest zatem celowa redukcja tkanki tłuszczowej, a nie również masy mięśniowej; według producenta; możliwy.

W trakcie naszych badań i testów nie mogliśmy znaleźć ani sformułować żadnych oświadczeń potwierdzających. Z tych powodów nie klasyfikujemy tego produktu jako efektywnego i polecamy naszym czytelnikom dystansowanie się od Bioslimin.